590 Kč

Similar available products

Logitech N120 CoolPad notebook chladič, šedý

15,6 "notebook chlazení
vestavěný ventilátor
Naklápěcí

Vyprodáno

590 Kč

Podrobný popis

Logitech N120 CoolPad Gray Garancia: 36 Hónap
Logitech® Cooling Pad N120 improves airflow around your notebook.
 
Logitech® Cooling Pad N120 improves airflow around your notebook. Its slotted surface, with virtually silent airflow, allows the USB-powered fan to distribute air quietly and evenly to help protect you from heat. The colors and shape fit your life, so it looks good in any room in your home, and its versatile design with rear air intake allows for steady, unobstructed airflow-whether on your lap, or on a desk. The enclosed, durable construction protects the internal fan from dust and damage. Plus, it is designed for efficiency, with minimal impact on your notebook's battery.
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
158427
Výrobce
LOGITECH
Záruka
2 roční
Extra funkce
vestavěný chladící ventilátor, két beállítható dőlésszög

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!