szolgáltatás

 

Kdo jsme?

 

 

 

Kdo jsme? 

My ve společnosti Extreme Digital každý den pracujeme na tom, abychom Vám, našim ctěným zákazníkům mohli rychle a spolehlivě dodat to co si přejete. S nabídkou širokého sortimentu, způsobu plateb as kvalitními službami si můžete být vždy jisti, že jste na správném místě.

 

Co nabízíme? 

Vedle široké nabídce spotřební elektroniky a fototechniky nabízíme našim návštěvníkům různé zajímavé produktové kategorie. 
Naším cílem je s průběžně se rozšiřujícími nabídkami oslovit každého návštěvníka s nejlepšími nabídkami a službami. Vedle klasických produktových kategóricáh jako jsou Televizory & Zábavná elektronika, Informatika, Tablet & Smartphone, Foto & Video Vám nabízíme různé výrobky například kancelářské zařízení, kuchyňské spotřebiče a zahradní techniku. 
Vedle nových kategoriích se vždy snažíme vytvářet zaujmavý akční nabídky které se snažíme v co nejkratším čase doručit dle požadavků našich zákazníků. 
Z toho důvodu s našimi logistickými službami a obrovskými zásobami jsme připraveni Vás okamžitě obsloužit.

 

Proč se vyplatí u nás nakupovat? 

Vždy se snažíme dát Vám o trochu víc než očekáváte. Jednoduše a rychle můžete nakupovat a vybírat z množství platebních a doručovacích možností. Množství kvalitních služeb je Vám k dispozici a to vše proto aby nakupování bylo zábavné a snadné. 
Nejnovější produkty a vychytávky jsou okamžitě k dispozici na našich stránkách a naše produktové kategorie skrývají pro Vás každý den nové zajímavé nabídky!

 

Proč si vybrat právě nás:

Na vrácení zboží máte k dispozici 14 dní! 
Osobní převzetí zboží na přejímacích bodech Packeta!
Doručení kurýrem na adresu! 
Možnost nákupu pro registrované firmy bez DPH!

 

Jak jsme začali?

Společnost Extreme Digital založili v roce 2001 dva maďarský podnikatelé. Malé podnikání začalo koupí a prodejem počítačové techniky a příslušenství, av roce 2003 vznikly první dvě prodejny a servisní bod. 
V roce 2004 byly mezi prvními přeborníky v prodeji DSLR fotoaparátů a počítačové techniky na online trhu. V roce 2005 se v nákupním centru Mammut otevřela naše největší prodejna a zároveň naše "vlajková loď". 
V následujícím roce 2006 sas začaly rozšiřovat působení ve více větších Maďarských městech. Kromě prodejen se začaly rozšiřovat i skladové zásoby a centrála společnosti. V roce 2007 se návštěvnost webové stránky zvýšila na 20 000 návštěvníků za den, tímto se posílilo i strategické postavení a investicí Švýcarského partnera SoftCon Informatik AG se stala společnost akciovou společností. V roce 2011 se počet prodejen v největších maďarských městech zvýšil až na 12. 
Kromě posílení postavení na Maďarskem trhu se začalo s expanzí i na zahraničních trzích. V roce 2010 se otevřela jako první online prodejna na Slovensku av České republice. V dalším roce se přidalo k zahraničním trhům i Rumunsko av roce 2013 i Chorvatsko.

 

Co plánujeme do budoucna?

Naše Maďarská stránka má dnes již přes 60 000 návštěvníků, součet návštěvníků zahraničních stránek je ještě jednou tak vysoká. S ještě větší skladovou zásobou a centrálou obsluhujeme Vaše objednávky a požadavky. V roce 2014 jsme začali pracovat na otevření dalších dvou zahraničních online prodejen a to v Bulharsku a ve Slovinsku.