1 238 Kč

Similar available products

Apple Thunderbolt-kabel (2 m) (mc913zm/a)

Thunderbolt přípojky
vysoká kvalita
2 m délka kabelu

Vyprodáno

1 238 Kč

Podrobný popis

http://store.apple.com/hu/product/MC913ZM/A A Thunderbolt technológia szédítő gyorsaságú adatátvitelt valósít meg két egymástól független, egyenként 10 Gb/s sebességű csatornája révén. Az Apple Thunderbolt-kábellel összekapcsolhatod Thunderbolt-csatlakozóval ellátott perifériáidat új iMac vagy új MacBook Pro számítógépeddel. Az Apple Thunderbolt kábelt ezenkívül arra is használhatod, hogy Céllemez módban köss össze két, Thunderbolt porttal rendelkező Mac számítógépet, továbbá hogy az új iMac számítógépet egy Thunderbolt porttal felszerelt MacBook Pro kijelzőjeként használd. Jellemzők A Thunderbolt technológia szédítő gyorsaságú adatátvitelt valósít meg két egymástól független, egyenként 10 Gb/s sebességű csatornája révén. Az Apple Thunderbolt-kábellel összekapcsolhatod Thunderbolt-csatlakozóval ellátott perifériáidat új iMac vagy új MacBook Pro számítógépeddel. Az Apple Thunderbolt kábelt ezenkívül arra is használhatod, hogy Céllemez módban köss össze két, Thunderbolt porttal rendelkező Mac számítógépet, továbbá hogy az új iMac számítógépet egy Thunderbolt porttal felszerelt MacBook Pro kijelzőjeként használd. Gyártóinformáció Cikkszám UPC vagy EAN-kód: 885909456635
Úplný popis

Specifikace

Obecné
Číslo zboží
175487
Výrobce
Apple
Záruka
2 roční
Typ
Apple Thunderbolt
Délka kabelu
200 [email protected]
Konektory
Připojení A
Thunderbolt
Připojení B
Thunderbolt
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!