600 Kč

Similar available products

Logitech M235 Wireless myš, šedá

1000dpi optický snímání pohybu
malý Nano přijímač
1 AA baterie

Vyprodáno

600 Kč

Podrobný popis

Garancia: 36 Hónap

Vezeték nélküli egér hordozható számítógépekhez

A Plug and Play technológia egyszerűsége mellett a Logitech® Wireless Mouse M205 kis helyigényű, hordozható kialakítással bír, és vezeték nélküli kapcsolatot nyújt. Csak csatlakoztassa a vevőegységet egy USB-porthoz, és már használhatja is – nincsen telepítendő szoftver.

A Plug and Play technológia egyszerűsége mellett a Logitech® Wireless Mouse M205 kis helyigényű, hordozható kialakítással bír, és vezeték nélküli kapcsolatot nyújt. Csak csatlakoztassa a vevőegységet egy USB-porthoz, és már használhatja is – nincsen telepítendő szoftver. Az M205 egérhez csatlakoztatható bepattintható vevőegysége egyszerűvé teszi a szállítást; csak dobja a táskájába, és bárhová magával viheti. Az intelligens energiagazdálkodás több hónapos elemélettartamot és még kényelmesebb használatot biztosít. A csatlakoztatás után a vevőegység kikapcsolja az egeret, a töltöttségjelző révén pedig láthatja az egér töltöttségét. A nagy felbontású (1000 dpi-s) optikai mozgáskövetés érzékeny és egyenletes kurzormozgatást biztosít.

Tulajdonságok : 
  • A Plug and Play technológia egyszerűsége könnyűvé varázsolja a telepítést – csak csatlakoztassa a vevőegységet egy USB-porthoz, és már használhatja is az egeret. Nincs telepítendő szoftver.
  • A bepattintható vevőegység csatlakoztatható az egérhez, így egyszerűen elcsomagolható.
  • A kis helyigényű kivitelnek köszönhetően az egeret bárhová magával viheti.
  • Az intelligens energiagazdálkodás több hónapos elemélettartamot és még kényelmesebb használatot biztosít. A csatlakoztatás után a vevőegység kikapcsolja az egeret, a töltöttségjelző révén pedig láthatja az egér töltöttségét. Az automatikus készenléti mód szintén kikapcsolja az egeret, ha nem használja azt.
  • A nagy felbontású (1000 dpi-s) optikai mozgáskövetés érzékeny és egyenletes kurzormozgatást biztosít.
Úplný popis

Specifikace

Obecné
Číslo zboží
157433
Výrobce
LOGITECH
Záruka
2 roční
Citlivost
1 000 dpi
Počet tlačítek
2 db ks
Scroll (váleček)
van
Rozhraní
USB
Barva
szürke
Klíčové vlastnosti
Extra
2,4 GHz-es technológia
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!