315 Kč

Similar available products

Angry Birds plyšová hračka ( 20 cm ) se zvukem

Měkká plyšová hračka
Angry Birds
20 cm

Vyprodáno

315 Kč

Podrobný popis

Angry Birds plüss játék- Malac király (20 cm) hanggal http://www.jatektenger.hu//index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=867&category_id=68&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=32 Az Angry Birds névre hallgató, kiváló tervezésű, mobiltelefonra készült játék 2009-ben Finnországból indult világkörüli útjára. A virtuális valóság nemzetről nemzetre terjedt, mígnem elérkezett Magyarországra is. Kis madár, nagy madár, hangos madár, csendes madár... sőt, malac is. Már itthon is kaphatók az Angry Birds plüssfigurák. Gyűjtse Ön is!
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
161192
Výrobce
COMMONWEALTH

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!