722 Kč

Similar available products

LEGO STOLNÍ HRY - Představ si a postav (3844)

Doporučený věk: 7 let
počet kusů: 338
pro 3-8 hráčů

Vyprodáno

722 Kč

Podrobný popis

LEGO Creationary (3844) A LEGO dobókockával sorsolj a négy izgalmas építési kategória közül: járművek, épületek, természet vagy tárgyak. A 3 nehézségi szint valamelyikén most megmutathatod, milyen ügyes építő vagy, miközben a többiek megpróbálják kitalálni, mit építesz. Nagyszerű játék a családnak és baráti társaságoknak, ahol teljes mértékben próbára teheted képzelőerődet, kreativitásodat, építőkészségedet, és hogy milyen sikeresen tippelsz. Családi játék, születésnapi bulikra is. http://www.220lego.hu/Creationary+3844
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
159235
Výrobce
LEGO
Počet dílků (ks)
338
Od kolik let?
7
Do kolik let?
no info

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!