2 764 Kč

Similar available products

LEGO City Nákladní vlak (7938)

Doporučený věk: 6-12 let
počet kusů: 669
pro 2 hráče

Vyprodáno

2 764 Kč

Podrobný popis

LEGO Személyszállító vonat Az új, nagy sebességű személyszállító vonat gyorsabb, mint egy száguldó golyó és ez a pálya a szuper-sebességgel viszi utasokat úti céljukhoz! Ez a vonat képes kezelni akár nyolc vagont egyszerre éles kanyarokon keresztül, a rugalmas sínek segítségével az új, 4-csatornás, 7-fokozatú infravörös távirányítóval. A vonatot jellemzi a 2 levehető tetős vagon és 10 férőhely. 3 minifigurát tartalmaz: vonatirányító és 2 utas. Tartalmaz 1 közlekedési lámpát, vasútállomást, 16 íves sínt és 16 flexibilis sínt. Tartalmaz még: elemtartót, vonat motort, infravörös irányító. A vonat 69 cm hosszú. 9db AAA elemmel működik. A sínek nem kompatibilisek a LEGO 9V vonattal, a vonat viszont kompatibilis a LEGO 9V sínekkel. http://www.220lego.hu/Szemelyszallito+vonat+7938
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
158140
Výrobce
LEGO
Počet dílků (ks)
669 db
Počet figurek (ks)
3 db
Od kolik let?
6
Do kolik let?
12

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!