2 125 Kč

Similar available products

Sony VCT-50AV stativ s dálkovým ovládáním

olejová hlava pro hladké ovládání
záznam start / stop
tlačítko závěrky pro statické snímky

Vyprodáno

2 125 Kč

Podrobný popis

Jellemzők VCT-50AV Állvány forgatható fogantyúval és távvezérlővel Olajozott fej a zökkenőmentes működésért Az A/V távcsatlakozóval rendelkező Handycam® modellekkel kompatibilis Felvétel indítása/leállítása Zárkioldás állóképekhez Zoomvezérlés (8 sebesség) lassú zoom móddal a lassú, átmenet nélküli zoomolásért A vezetőkeretgomb segítségével függőleges és vízszintes vonal vetíthető a látottakra a pontos kompozíció elősegítése érdekében (ez a funkció csak bizonyos Handycam® modelleknél elérhető) Be- és kikapcsoló gomb Maximum terhelhetőség: 3 kg (kb.) Maximum döntési szög (le/fel): 90°/55° http://www.sony.hu/product/cac-tripods/vct-50av
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
158329
Výrobce
SONY
Záruka
2 roční
Materiál
hliník
Zatížitelnost
3 kg
Vodováha
nincs
Hlava na stativ
van
Nastavitelnost
kihúzható, otočný
Min. výška
60 cm
Max. výška
120 cm
Velikost středového sloupu
Ne
Rozměr balíku
összecsukva
Hmotnost
3,5 kg
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!