32 Kč

Similar available products

TDK DVD-RW 4x 4,7 Gb přepisovatelný disk, DVD pouzdro

4,7 GB kapacita
Rychlost zápisu: 4x
Dlouhá životnost archivování

Vyprodáno

32 Kč

Podrobný popis

TDK DVD-RW 4x 4,7GB újraírható DVD lemez http://www.conflex.hu/kereso.php?ny=1&search=1 Cikkszám: DTDMWAC Gyártó: TDK • Újraírható DVD a TDK különleges fázisváltásos technológiájával valamennyi DVD Video Disc felvev? készülékkel (VDR) és DVD-RW meghajtóval való teljes kompatibilitáshoz. • Teljesen kompatibilis a DVD-RW V2.0 standarddal. • Max. 2x felvételi sebességre alkalmas. • Akár 6 óra nagyfelbontású digitális videofelvétel is lehetséges (4,7 GB). • Több mint 1000-szer újraírható. • Standard m?anyag tokban és DVD tartódobozban kapható.
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
159954
Výrobce
TDK
Typ
DVD-RW
Kapacita
4,7 GB
Max. rychlost psání
4x

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!