Digestoře

Výsledky: 64

Digestoře - pro příjemný vzduch v kuchyni

Konečně se můžeš i při vaření rozloučit s nepříjemným pocitem, pomocí digestoře se silné zápachy a parami prosycený vzduch stávají minulostí: oděvy si zachovají čerstvost a na tapetách se více nebude zachytávat zápach po cibuli a paprice. Do kuchyně můžeš nainstalovat moderní odsavač par i v případě, že problém musíš vyřešit na mimořádně malé ploše. V sortimentu najdeš kromě klasických digestoří i vestavné, nástěnné nebo výsuvné typy. Pomocí nastavitelné intenzity odsávání můžeš na několik minut odstranit nepříjemné zápachy, což je mimořádně důležité pro pohodlí těžko větratelných domácností! Digestoře nové generace jsou nejen účinné, ale i skutečně pěkné: pokud toužíš po stylovém bytě, najdi si design, který se k tvé kuchyni nejvíce hodí. Jaký typ odsavače par se hodí do vaší domácnosti? Potřebuješ zařízení s větším výkonem? Kam namontovat digestoř?

V sortimentu Extreme Digital najdeš kromě klasických digestoří i ultramoderní výrobky, jen si prohlédni si skvělou nabídku produktů!

Odsavač par se kamkoliv vejde

Už máš rekonstruovanou kuchyni, ale na digestoř se zapomnělo, a nyní chceš nainstalovat do své domácnosti toto užitečné zařízení? Nemusíš mít obavy, protože ho lze přizpůsobit možnostem tvé domácnosti. Kromě klasických typů jsou dnes dostupné už i ostrůvkové digestoře, které se instalují na strop. Ale jí můžeš nainstalovat i v rohu, pokud tam máš umístěn sporák. Kuchyňská linka, skříně a chladnička skutečně omezují možnosti, ale moderní digestoře se dokáží přizpůsobit takovým problémům. Důležité je aby byl nainstalován v blízkosti místa, kde se vaří, aby dokázal přímo odsávat nepříjemné zápachy. Pokud se vaše kuchyň těžko větrá, pomocí dobré digestoře lze i v takovém případě osvěžit vzduch. Vyber si ze sortimentu praktický, jednoduše umístitelný typ!

Snižuje teplotu

Usnadňuje celý proces vaření, kromě toho můžeš efektivněji větrat, a tím dokážeš účinněji chránit vybavení bytu proti nepříjemným zápachem. Optimalizuje i vysokou teplotu v domácnosti, pro větší komfort při vaření oběda. Trávíš spoustu času v blízkosti sporáku? V takovém případě bude nejvhodnější komínový odsavač par. Dokáže vše, co očekáváš od odsavače par, efektivně odstraňuje i větší množství pár, nebo silnější zápachy. Ideální je do menší kuchyně, a kromě toho je také velmi pěkný. Větrání vyřeší proto zařízení, které je nejen užitečné, ale se svým stylem hodí k zařízení domácnosti.

Chrání stěny i nábytek

Vysoká vlhkost vzduchu je škodlivá, a kromě nepříjemného pocitu zanechává stopy i na zdích a nábytku. Používáním odsavače par chráníš nejen kuchyni, ale i celý svůj byt. Kdyby sporák nebyl instalován ke zdi, ale do prostředku kuchyně, pomocí typu, který lze namontovat na strop, můžeš vyřešit pohodlné vaření bez zápachů. Před instalací ostrůvkové digestoře je třeba zkontrolovat nosnost stropu, protože tato zařízení mají větší rozměry. Bohužel je na sádrokartonový strop nelze nainstalovat.

Udržuje svěžest tvé domácnosti

Nemáš čas vařit, v kuchyni se zdržuješ jen zřídka? I v takovém případě se vyplatí nainstalovat do domácnosti digestoř. Nejenže definitivně odstraní nepříjemné zápachy, ale pomocí ní můžeš vyřešit i problém výměny vzduchu v těžko větratelné části bytu, a tím vytvoříš v bytě komfortní a příjemnou atmosféru. V zimě je také praktické řešení, že nemusíš otevírat okno, stačí když na odsavači nastavíš některý stupeň odsávání. Tradiční typy jsou dokonale vhodné pro tento účel, jednoduše můžeš digestoř umístit mezi prvky nábytku i když jí používáš jen zřídka, investice se již vyplatila.

Můžeš jí skrýt i v kuchyňském nábytku

V menších bytech potřebuješ praktičtější řešení pokud potřebuješ zařídit svou kuchyni prostorově úsporným způsobem. Do kuchyně si zvol takovou digestoř, která se hodí k nábytku, to znamená, že dokážeš efektivně vyřešit problém vlhkého vzduchu se zápachy po jídle, aniž by bylo nutné využít další volný prostor. Vysuň ji, když ji potřebuješ, a zasuň ji zpět, pokud již není potřebná. Ani si ho nevšimneš, tak šikovně jí lze skrýt v kuchyni. Je sice malá, ale v odsávání je účinná. Přečti si v nabídce, jaký výkon poskytují tyto digestoře.

Cena digestoře: rozhodni se tak

Menší digestoře s poměrně velkým výkonem jsou dostupné už i pro domácí použití. Cena digestoře výrazně vyjadřuje, zda se jedná o klasický nebo moderně vyhotovený typ. Před definitivním rozhodnutím se vyplatí promyslet si, kde bude fungovat nejideálněji, zda potřebuješ vzduch odvádět ven, nebo vzduch necháš proudit přes ventilační systém. Skutečně potřebuješ výkonnější zařízení, nebo ti stačí i výrobek, který by byl používán jen zřídka? Cenu digestoře ovlivňuje mnoho faktorů, nemusíš si za každou cenu kupovat dražší zařízení, pokud nedokážeš využít jeho přednosti. Vyber si z nabídky optimální výrobek!