Fritéza (57)

Celkem: 57
Řazení

Výsledky: 57

Category

Fritéza - Nejen pro milovníky brambor!

Zapomeň na zápach spáleného oleje a na nepříjemný pocit kvůli mastnotě stříkající při pečení. Pokud si velkým milovníkem brambor, bude to Tvoje oblíbené zařízení v domácnosti. Fritéza je bezpečná a pohodlná, a dokonce tak profesionální, že dokáže přecedit i celé množství použitého oleje, který ve vyčištěné formě můžeme bez problémů opakovaně použít. Možná, že to i budeš potřebovat, protože oblíbené jídla rodiny nikdy nelze dost často připravit. I proto je důležité, abychom si vybrali spolehlivou a uzavíratelnou fritézu s tepelnou izolací, která i samostatně provádí své funkce, dokud si ty vyřizuješ potřebné záležitosti. Můžeš ji používat mnoha způsoby, a pokud máš skutečně jen málo času na vaření, můžeš položit na stůl chutná jídla, a to neporazitelnou rychlostí. V inovativních zařízeních si můžeš připravit výživná a chutná jídla: hranolky nebo jinou zeleninu, smažená kuřecí stehna, karbanátky. A ani větrat nemusíš, ještě večer si můžeš sednout v příjemném a čerstvém prostředí navečeřet se, a dát si za talíř hranolek, a přitom stačí, pokud se rozhodneš zda si k nim dáš kečup nebo majonézu.

Prohlédni si sortiment Extreme Digital, mimořádně inteligentní fritézy si zcela jistě oblíbí celá rodina!

Proto je vhodné nahradit pánev

Olej zahřátý na vhodnou teplotu se vsakuje do brambor v menší míře. Pokud si dosud smažil/a v pánvi, je načase vyzkoušet tento způsob, kterým lze všechno jednoduše regulovat a který je mnohem zdravější, a který si určitě oblíbíš. Fritéza opéká brambory při ideální teplotě a uzavřený přístroj nezanechává žádné nepříjemné zápachy v bytě, proto nemusíš mít obavy kvůli otázce větrání. Zapomeňme na stříkající olej, my sami můžeme regulovat, v jaké míře chceme jednotlivá jídla usmažit. Pamatuješ se na spoustu trápení nad pánví? Tomu všemu je konec, protože fritéza rovnoměrně propeče každý kousek. A ty si můžeš spustit oblíbený seriál při nejnovější křupavé variaci. Jedním z nápadných předností fritézy je, že upevňuje ekologické myšlení: po fritování se nemusíš zbavit oleje. Přefiltrovaná tekutina je stejně vhodná i pro další použití, jako kdybychom do nádrže nalili nový olej! Chytré fritézy odfiltrují nečistoty, abychom mohli umístit do kvalitního a čistého oleje další dávku brambor. V případě častého používání si zvol inteligentní a bezpečný výrobek z našeho sortimentu, buď i ty uvědomělý v opakovaném využívání surovin!

Celá rodina se bude potěšit

Hranolky jsou nezávislé od času, a věku - kdekoliv a kdykoliv je lze jíst. Sláva a popularita fritéz je tedy nezlomná. Na trhu se objevují stále mnohostrannější výrobky, čímž se před tebe i nadále dostávají výživná a chutná jídla, a to nejen ve formě brambor. Mysleli byste si, že i ostatní oblíbená jídla můžete namísto pánve připravit ve fritéze, a to jednoduše, rychle a bez zápachů. Umístí obalované kuřecí stehýnka do fritézy, a výsledek bude mluvit sám za sebe. Z uzavřené nádoby se nedostane ven ani kapka oleje, proto zůstaneme čistí a svěží i po ukončení fritování. Obal se kromě toho nebude rozpadat, protože olej ve fritéze zahřívá povrch rovnoměrně, proto při podávání můžeme na misky umístit skutečně pěkné a chutné kompozice. Po ukončení fritování lze jednoduše a snadno přefiltrovat olej pomocí zvedatelných nádob - ale některé chytré výrobky to vše provedou už i místo tebe.

Cena fritézy: rychlejší, pohodlnější

Když se objevila na trhu, fritéza revolučně změnila přípravu hranolek. Proces smažení se stal jednodušším a rychlejším. Pomocí fritézy se nasytila ​​celá rodina čerstvě nakrájenými nebo mraženými bramborami. Dává nám výživná a chutná jídla, a to i ve větším množství. Ceny fritéz nové generace poukazují na skutečně mnohostranné a ještě pohodlnější přístroje: dobře se uzavírají, jsou vybaveny extra nastaveními, abychom mohli připravit jídla skutečně dle vlastního vkusu. Navíc se velmi snadno udržují v čistotě, některé typy už lze čistit v myčce. Pro nerušené smažení se vyplatí zvolit si fritézu s průhledným krytem, ​​proto nemusíš zažít nepříjemné překvapení, dokud se připravuje tvé oblíbené jídlo. V případě masných jídel je ideální pokud se čas od času podíváš na obal. Většina fritéz už obsahuje doplněk s průhledným krytem. Pokud přemýšlíš nad pořízením spolehlivé fritézy s jedinečným designem, výhodnější je, pokud si vybereš přístroj vyšší ceny. Nádrž, jakož i nástroje vyhotovené z kvalitního materiálu garantují dlouhodobé profesionální fungování, a přitom se můžeš klidně spolehnout na digitální displej a automatizovaný systém. Pokud máš chuť, můžeš si dát hranolky už ráno, v poledne nebo večer.