836 Kč

Similar available products

Celestron digitální fotoaparát adaptér

Uchycení fotoaparátu k dalekohledu
Kovová konstrukce
1 kg zatížitelnost

Vyprodáno

836 Kč

Podrobný popis

Termékjellemzők: Az adapter segítségével digitális kompakt fényképezőgépet tudunk teleszkóphoz vagy távcsőhöz erősíteni és ezáltal azon keresztül felvételt készíteni. Technikai adatok: - extrém erős konstrukció, fém alapanyag - minden szabványos lencsével rendelkező digitális fényképezőhöz használható ( 29-60 mm objektív átmérőig) - 1 kg teherbírás - súly: 290 gramm http://hama.hu/go/reszlet/3525/236/Kepviselt_markak-Celestron-Egyeb/c2450330/Digitalis_kamera_adapter/
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
158883
Výrobce
CELESTRON
Záruka
2 roční

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!