1 585 Kč

Similar available products

Beez VCL1820B Dual Cyclone Bezsáčkový vysavač

DUAL CYCLONE technológia
1800W max výkon
3 litrová nádoba na prach

Vyprodáno

1 585 Kč

Podrobný popis

Bejegyzett ciklon technológia: Root Cyclone™ technológia + mag szétválasztó Szívó teljesítmény (légwatt): 220 légwatt Szűrő:2 db: Mosható HEPA filter+ kivehető szürő-örökélettartalmúak Tisztítófej: Motoros kefe fej Porszívófej típus: Vezérlés a tisztító fejen Lépcső tisztítás: Teleszkópos elérésü pálca Portartály tartalma (Liter): 0.68L liter Eszközök/kellékek: Méret (Magasság x Szélesség x Mélység): 392x1071x310 mm mm Maximális elérési távolság (Méter): 12.3 m m Kábel hosszúság (Méter): 7.5 m Súly: 7,4 kg
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
157919
Výrobce
BEEZ
Záruka
2 roční
Provedení
bezsáčkový vysavač
Výkon
1600 W W
Další charakteristika
Szívás erősség állítás, extra dlouhý kabel
Příslušenství
sací trubka, HEPA-filtr
Barva
fekete, ezüst
Hmotnost (kg)
-
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!