285 Kč

Similar available products

A4-Tech NB-25D bezdrátová optická myš, stříbrná

optická technologie
USB připojení
800dpi rozlišení

Vyprodáno

285 Kč

Podrobný popis

A4-Tech NB-25D optikai vezeték nélküli egér, ezüst Garancia: 12 Hónap Ramiris szerviz Saját szerviz Megj.: Elem nélkül használható vezeték nélküli optikai egér, 800 dpi, dupla kattintás gomb, USB Csatlakozó Wireless: Van Csatlakozó Bluetooth: Nincs Elem típusa: Elem nélküli Csatlakozó PS/2: Nincs Technológia: Optikai Csatlakozó USB: Van Csatlakozó Infra: Nincs Gomb + Scroll: 3+1 Kialakítás: Jobbkezes Csatlakozó Vezetékes: Nincs Felbontás (dpi): 800.0000000 Méret: Mini Szín: Fekete-Ezüst
Úplný popis

Specifikace

Obecné
Číslo zboží
166332
Výrobce
A4 TECH
Záruka
2 roční
Citlivost
800 dpi
Počet tlačítek
4 db ks
Scroll (váleček)
van
Rozhraní
Wireless (USB přijímač)
Barva
fekete-ezüst
Klíčové vlastnosti
Extra
Duplaklikk gomb
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!