Odteď si můžete vyzvednout Vaše objednávky osobně na pobočkách Zásilkovna.cz 

Cena služby doručení na přebírací bod je 100,- Kč

 

Doručení zásilky na přebírací bod si můžete zvolit při zadávání objednávky.

Pokud je zboží dostupné na centrálním skladu v tom případě doručení na přebírací bod proběhne přibližně do 2 pracovních dnů. Doba doručení zásilek v předvánočním období může být delší než uvedené na stránce výrobku.

O odeslání zásilky z našeho centrálního skladu Vás budeme informovat ve formě e-mailu a po doručení na pobočce převzetí smskou a e-mailem.

Po doručení oznámení o uložení Vaše zásilky na pobočce převzetí budete mít možnost prevzít zásilku do 7 pracovných dnů. Po tomto termínu bude zásilka automaticky zaslaná zpátky do našeho skladu.

Uložení balíka na pobočce převzetí je vhodné pro toho zákazníka, který nemůže zůstat pravidelně na registrované adrese, anebo nerád čeká doma na kurýra. 

 

Po převzetí zásilky zkontrolujte stav balíku ještě za přítomnosti prodavače!  Reklamaci poškozeného zboží po převzetí zásilky budeme moci akceptovat pouze v případě, že bude o tom vyhotovena zápis ještě v přítomnosti prodavače.*Na pobočkách Z-point je možné prevzít zásilky, kterých hodnota nebude větší než 20 000 CZK a parametry nepřekročí rozměry 120 cm a váhu 10kg. V tom případě, že jeden z uvedených parametrů bude vyšší, doručení bude odmítnuté.