7 347 Kč

christmas

christmas

 

Similar available products

Olympus M.Zuiko 45/F1.8

Profesionální fixní objektiv pro PEN
Vysoký jas
Velikost filtru: 37 mm

Vyprodáno

7 347 Kč

Podrobný popis

Nagyméretű rekesz a szép mélységélesség-hatásért Ideális portréfotózáshoz Kimagasló ár-érték arány Fényes fémes külső burkolat Cserélhető dekorgyűrűk Nagysebességű AF MSC technológiával A csodálatos kivitelezésű, ugyanakkor megfizethető áron elérhető objektív szenzációs kiegészítője bármely fényképezőgép kitnek. A gyors rekeszvezérlésnek hála, a nagyteljesítményű prémium minőségű objektív teljesen ideális portréfotózáshoz, életlenített háttérrel és élénk kontraszttal kiemelve. Ugyanígy használható kiváló minőségű videofelvételek készítésére is, rendkívül gyors autofókusz vezérléssel. A szép külső már csak hab a tortán – a kompakt váz és a finom fémes burkolat és a cserélhető dekorgyűrűk jóvoltából tökéletesen illik a különböző PEN fényképezőgépek színéhez. http://www.olympus.hu/site/hu/c/lenses/om_d_pen_lenses/m_zuiko_premium/m_zuiko_digital_45mm_118/index.html http://www.olympus.hu/site/rmt/media/consumer/pim/images_product_d_slr_lenses/ACCESSORIES_ET-M4518_black__Product_000__x290.png
Úplný popis

Specifikace

Klíčové vlastnosti
Číslo zboží
257463
Výrobce
OLYMPUS
Záruka
2 roční
Ohnisková vzdálenost
45 mm
Velikost filtru
37 mm
Apertura interval
F1.8 - F22
Minimální vzdálenost fokusu
0,5 mm
Zvětšení
0,11 x (Mikro-NégyHarmad) / 0,22 x (35 mm-es formátum)
Zorný úhel
27°
Obecné
Kompatibilita
Mikro 4/3
Struktura
9 lencsetag / 8 csoportban
Rozměry
Délka
46 mm
Průměr
56 mm
Hmotnost
116 g
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!