322 Kč

Similar available products

Logitech C110 webkamera

rozlišení 1,3 megapixel
Vestavěný mikrofon
Univerzální svorka

Vyprodáno

322 Kč

Podrobný popis

Logitech C100 webkamera Garancia: 24 Hónap
Logitech® Webcam C100 – Egyszerű videohívások mindenkinek
 
Logitech® Webcam C100 – Egyszerű videohívások mindenkinek. A Logitech Vid™ szoftvert a webkamera telepítőjébe építettük, így most Ön és beszélgetőpartnerei is ingyen élvezhetik a gyors és egyszerű videotelefonálást. A webkamera VGA-felbontású érzékelőjének segítségével szerettei valósághű színekben láthatják Önt, és akár 1,3 megapixeles felbontású fényképeket is készíthet (szoftveres javítással). Az univerzális csipesz segítségével webkameráját hordozható számítógépekre és LCD monitorokra egyaránt biztonságosan rögzítheti, illetve polcra vagy asztalra is helyezheti.
 
Tulajdonságok :
  • A webkamerához mellékeltük a Logitech Vid™ szoftvert, amellyel ingyen, gyorsan és egyszerűen kezdeményezhet videohívásokat bárkivel. Mivel a szoftver a webkamera telepítőjébe van építve, a telepítés után nyomban cseveghet szeretteivel.
  • A VGA-felbontású érzékelővel szerettei valósághű színekben láthatják Önt videotelefonálás közben.
  • Akár 1,3 megapixeles felbontású fényképeket is készíthet (szoftveres javítással).
  • Az univerzális csipesz segítségével webkameráját hordozható számítógépekre és LCD monitorokra egyaránt biztonságosan rögzítheti, illetve polcra vagy asztalra is helyezheti.
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
161997
Výrobce
LOGITECH
Záruka
2 roční
Rozlišení
1,3 megapixel
Frame
30 fps
Mikrofon
Vestavěný mikrofón
Připojení
USB
Rozměr
nincs meghatározva
Hmotnost
nincs meghatározva
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!