742 Kč

Similar available products

D-Link DCS-930L "mydlink" Wireless N Home Network kamera

1.0 lux CMOS senzor
Wireless N technologie
detekce pohybu

Vyprodáno

742 Kč

Podrobný popis

DCS-930L Wireless N Otthoni Hálózati Kamera - mydlink Felhasználási terület " Otthoni / Kisirodai megfigyelés Garancia " 2 év Felhasználói érték A DCS-930L Wireless N Otthoni Hálózati Kamera most a D-Link teljesen egyedi, új és ingyenes megfigyelő szolgáltatásával, a mydlink-kel érkezik. A mydlink az otthoni megfigyelést egyszerűbbé teszi, mint valaha volt, így folyamatosan szem előtt tarthatod a gyerekeket vagy akár a háziállatokat. A kamera képe egy web portálról bármikor elérhető, de az ingyenes alkalmazásoknak köszönhetően egy iPhone-ról vagy Android telefonról útközben sem lemondanunk a hazapillantás lehetőségéről. Megkülönböztető vonások " Beépített vezeték nélküli antennák " Kompakt méret " mydlink szolgáltatás: otthonod megfigyelésének legegyszerűbb módja, akárhol is legyél éppen Legfontosabb jellemzők " Wireless N technológiával zökkenőmentes kapcsolat a lakás bármely pontján " 1.0 lux CMOS szenzor alacsonyabb fényerőhöz is " Mozgásérzékelésen alapuló e-mail riasztások " Beépített mikrofon " Vezeték nélküli biztonság gombnyomásra - Wi-Fi Protected Setup (WPS)
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
158414
Výrobce
D-LINK
Záruka
2 roční
Typ
IP kamera
Snímač
1 db kamera
Vzdálenost
0,2 - 2,5 m
Displej
nincs
Další charakteristiky
2,4 GHz-es vezeték nélküli technológia
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!