320 Kč

Similar available products

Targus ACC82 Detachable 3in1 Ethernet,Phone, USB

3in1 kábel
Ethernet/telefon/USB
Odnímatelný

Vyprodáno

320 Kč

Podrobný popis

Targus Detachable 3in1 Ethernet,Phone, USB Garancia: 24 Hónap Stay connected on the road with the pocket-sized Targus Detachable Ethernet, phone and USB Cable. This 3-in-1 retractable cable manages multiple connections with a single, mobile unit. The combination of telephone, networking, and USB retractable cable connects to most USB peripheral devices and networks.
Designed to be compact and light for easy mobility, this cable also features DualPlug technology offering both telephone (RJ11) and LAN (RJ45) cables in one connection as you can switch from one to the other by simply sliding out the sleeve without the need for any additional adapters. To complete the list of impressive capabilities, the detachable feature provides even more flexibility for users. This enables the unit to be split into two separate units, providing a USB cable and Networking/Phone cable. All your essential connections in one user friendly solution.
Úplný popis

Specifikace

Obecné
Číslo zboží
163270
Výrobce
TARGUS
Záruka
2 roční

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!