1 739 Kč

Similar available products

Sony NP-FV50 InfoLithium baterie

Info Lithium baterie
1030 mAh kapacita
6.8V napětí

Vyprodáno

1 739 Kč

Podrobný popis

FV50 Akkumulátor InfoLITHIUM™ V sorozatú akkumulátor 1030 mAh kapacitás Megnövelt felvételkészítési idő Gyors töltés az opcionális AC-VQV10 töltővel Az előző modellhez képest 15%-kal nagyobb kapacitás Jellemzők NP-FV50 Az InfoLITHIUM™ újratölthető akkumulátorcsomag a videokamera tartozék akkumulátorához képest hosszabb felvételkészítési időt biztosít Nagy kapacitás, 6,8 V / 7,0 Wh /1030 mAh Gyors töltés az opcionális AC-VQV10 hálózati tápegységgel és töltővel ActiFORCE akkumulátortechnológia a nagyobb kapacitásért, a gyorsabb újratöltési időért, valamint a kapacitás pontosabb, gyors jelzéséért http://www.sony.hu/product/cac-batteries---chargers/np-fv50
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
158331
Výrobce
SONY
Záruka
2 roční
Kapacita
1030 mAh mAh

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!