2 089 Kč

Similar available products

SONY ACC-HDV5

taška, baterie a HDMI kabel
1030mAh kapacita baterie
HDV5 sada příslušenství

Vyprodáno

2 089 Kč

Podrobný popis

HDV5 Tartozékkészlet Tartozékkészlet hordtáskával, akkumulátorral és mini HDMI™-kábellel 1030 mAh kapacitás Hordtáska Akkumulátor 1,5 m hosszú mini HDMI™-kábel Értékes tartozékkészlet Kompakt LCS-X21 hordtáska a kényelmes tároláshoz, illetve a Handycam® készülék és a tartozékok védelméhez Az NP-FV50 InfoLITHIUM™ V sorozatú újratölthető akkumulátor megnöveli a felvételkészítési időt VMC-15MHD mini HDMI-kábel (1,5 m hosszú) Handycam® készülék csatlakoztatásához BRAVIA™ vagy bármilyen egyéb HD Ready tévékészülékhez Ne feledje, hogy kiegészítőink csak bizonyos típusokkal használhatók és a műszaki jellemzők országonként eltérőek lehetnek. http://www.sony.hu/product/cac-accessory-kits/acc-hdv5
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
158325
Výrobce
SONY
Záruka
2 roční

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!