E-book čtečky (26)

Celkem: 26
Řazení

Výsledky: 26

Category

V této kategorii jsou následující značky: Alcor, Boox, Kobo, Koobe, Navon, Onyx, Pocketbook

Čtečky elektronických knih pro milovníky četby

V dnešním digitalizovaném světě již lze nalézt téměř vše i ve virtuální formě. Nejsou výjimkou ani knihy. V elektronických knihovnách můžeme najít nespočet knih, a aby tyto knihy byly ještě snadněji dostupné, Extream Digital nabízí široký sortiment čteček e-knih.

Volba vhodného displeje

Při koupi ebook čtečky je displej důležitým kritériem při rozhodování. K dispozici je sortiment čteček s displejem velikosti 5 palců až do 9,7 palců. Čím je větší displej, tím je lepší čitelnost. Také není lhostejné ani rozlišení displeje, s větším rozlišením roste i kvalita obrazu, a tím se zlepšuje i zážitek ze čtení.

Výběr paměti

Důležitou vlastností čtečky elektronických knih je také velikost dostupné paměti. Od toho závisí, kolik knih lze v zařízení uložit. Je zřejmé, že v případě větší paměti můžeme uložit více knih. Pokud by úložný prostor, který je k dispozici, ještě stále nestačil pro naši sbírku, pomocí externí paměti, například karty microSD, můžeme kapacitu rozšířit.

Správa formátů, nebo co vše lze otevřít čtečkou elektronických knih

Je dobré také vědět, jaké typy souborů čtečka e-knih podporuje. Většina knih je dostupná ve formátu PDF, proto tento formát téměř každá čtečka elektronických knih podporuje. Je vhodné, pokud pomocí zařízení dokážeme otevřít i soubory DOC, protože v takovém případě můžeme číst nejen naše oblíbené romány, ale můžeme nahlédnout i do wordových dokumentů. K tomu, aby při studiu odborných knih nebyly vynechány důležité prvky, čtečka e-knih, která je kompatibilní s formátem XLS, dokáže zobrazit i tabulky. Dokonce existují zařízení, která podporují i ​​soubory JPG a GIF, proto pro zpestření čteného textu můžeme vidět i obrázky nebo videa.

Výrobci a typy

Trh výrobců čteček elektronických knih není zdaleka nasycen tak, jako v případě mobilních telefonů. Ale každá firma přichází s různými modely. Údaje o různých rozměrech a specifikace nám poskytují pomoc při výběru čtečky e-knih. Zde jsou například kindle ebook čtečky, nebo ostatní vynikající zařízení! Je jen na tobě, jako si vybereš.