185 Kč

Similar available products

Maybelline SuperStay Matte Ink 10 Dreamer

Rtěnka matná / 10 Dreamer
Vydrží na rtech až 16 hodin
Balení: 5ml

Podrobný popis a charakteristika »
185 Kč

Vyprodáno

Dostupné barvy

Maybelline SuperStay Matte Ink 05 LoyalistMaybelline SuperStay Matte Ink 10 DreamerMaybelline SuperStay Matte Ink 15 LoverMaybelline SuperStay Matte Ink 20 PioneerMaybelline SuperStay Matte Ink 30 RomanticMaybelline SuperStay Matte Ink 50 VoyagerMaybelline SuperStay Matte Ink Unnude 55 DriverMaybelline SuperStay Matte Ink 60 PoetMaybelline SuperStay Matte Ink 65 SeductressMaybelline SuperStay Matte Ink 70 AmazonianMaybelline SuperStay Matte Ink 80 Ruler

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Specifikace

Základní údaje
Číslo zboží
651550
Výrobce
MAYBELLINE
Záruka
2 roční

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!