2 976 Kč

Similar available products

Hama Step By Step Pure Touch Jednorožec školní taška set

školní taška set
odolný, praktický design
estetické

Vyprodáno

2 976 Kč

Podrobný popis

Termékjellemzők: 6 részes iskola-hátizsák szett tartalma: 1-1 db azonos motívumú iskola-hátizsák, teljesen felszerelt tolltartó, hengeres ceruzatartó, tornazsák, uzsonnás doboz és pénztárca ergonómiailag tervezett, gerincoszlophoz igazodó hátfal aluminium merevítő profillal és párnázott légáteresztő anyagbevonattal stabil tartólábak a táska alján, melyek megakadályozzák a táska aljának sérülését ill. a táska felborulását speciális, önműködően záródó mágneses zárszerkezet elülső kistáska névtáblával és hőszigetelő fóliával az uzsonna vagy üdítő hidegen ill. melegen tartása érdekében egyszerűen hátmérethez beállítható táska pánthossz párnázott banán-formájú vállvédő az iskola-hátizsák méretei: 34x19x39 cm , 1220 gramm űrtartalom kb. 16 liter http://hama.hu/go/reszlet/4771/241/Iskolataskak-Step_by_Step/102578/Iskola-hatizsak_szett_PURE_TOUCH__Egyszarvu_/
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
159007
Výrobce
HAMA
Záruka
2 roční
Nositelnost
Na zádech, V ruce
Materiál
Nylon/Ripstop
Zavítratelné
Fém csat
Externí rozměr
35 x 20 x 40 cm
Hmotnost
1220g
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!