2 990 Kč

Similar available products

Hama Step By Step Kočička školní taška set

školní taška set
odolný, praktický design
estetické

Vyprodáno

2 990 Kč

Podrobný popis

Termékjellemzők: 5 részes iskola-hátizsák szett tartalma: 1-1 db azonos motívumú iskola-hátizsák, teljesen felszerelt tolltartó, hengeres ceruzatartó, tornazsák és pénztárca ergonómiailag tervezett, gerincoszlophoz igazodó hátfal aluminium merevítő profillal és párnázott légáteresztő anyagbevonattal stabil tartólábak a táska alján, melyek megakadályozzák a táska aljának sérülését ill. a táska felborulását erős, könnyen kezelhető fém zárak elülső kistáska névtáblával és hőszigetelő fóliával az uzsonna vagy üdítő hidegen ill. melegen tartása érdekében esővédő huzat egyszerűen hátmérethez beállítható táska pánthossz párnázott banán-formájú vállvédő az iskola-hátizsák méretei: 26x17x31 cm , 1160 gramm , űrtartalom kb. 15 liter http://hama.hu/go/reszlet/4533/241/Iskolataskak-Step_by_Step/102553/Iskola-hatizsak_szett__Cicas_/
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
158996
Výrobce
HAMA
Záruka
2 roční
Nositelnost
Na zádech, V ruce
Materiál
Nylon/Ripstop
Zavítratelné
Fém csat
Externí rozměr
27 x 18 x 32 cm
Hmotnost
1160g
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!