700 Kč

Similar available products

Apple MagSafe gumové/silikonové pouzdro pro iPhone 13 mini, růžové (MM1V3ZM/A)

Kompatibilita: Apple iPhone 13 mini
Barva: růžová
Materiál: silikon, guma

Podrobný popis a charakteristika »
700 Kč

Vyprodáno

Dostupné barvy

Apple MagSafe gumové/silikonové pouzdro pro iPhone 13 mini, broskvová (MM1U3ZM/A)Apple MagSafe gumové/silikonové pouzdro pro iPhone 13 mini, růžové (MM1V3ZM/A)Apple MagSafe gumové/silikonové pouzdro pro iPhone 13 mini, zelené (MM1X3ZM/A)Apple MagSafe gumové/silikonové pouzdro pro iPhone 13, světle modré (MM1Y3ZM/A)Apple MagSafe gumové/silikonové pouzdro pro iPhone 13 mini, růžové (MM203ZM/A)Apple MagSafe gumové/silikonové pouzdro pro iPhone 13 mini, modré (MM213ZM/A)Apple MagSafe gumové/silikonové pouzdro pro iPhone 13 mini, černé (MM223ZM/A)Apple MagSafe gumové/silikonové pouzdro pro iPhone 13 mini, (PRODUCT)RED (MM233ZM/A)

Podrobný popis

Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
906240
Výrobce
Apple
Záruka
2 roční
Provedení
pouzdro
Materiál
silikon, guma

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!