390 Kč

Similar available products

Concorde pouzdro a klávesnice pro ConCordeTab 7.1 a 7020 tablety

pouzdro s klávesnicí
pro CONCORD Tab 7.1 a 7020/7030 tablety
snadné používání

Vyprodáno

390 Kč

Podrobný popis

ConCorde tok és billentyűzet ConCordeTab 7.1 és 7020 tablethez Leírás: A ConCorde tab 7.1 és a ConCorde tab 7020 androidos táblaszámítógépekhez egy kombinált tok és billentyűzet kiegészítő. Egy ilyen kiegészítő használatával táblaszámítógépünk szövegbevitel szempontjából valóban jobban használható lesz, gyorsabb bevitelre leszünk képesek. A tokban egy 80 billentyűs QWERTY billentyűt találunk, amit bármikor rácsatlakoztathatunk táblaszámítógépünkre. Az ékezetes karakterek bevitele ugyanúgy történik mint a normál androidos bevitel esetben. A tok befoglaló mérete kimondottan a ConCorde tabletekhez méretezett és ezeknek a készülékeknek masszív tartását biztosítja. Kompatibilis a ConCorde tab 7.1 és 7020-as készülékekkel.
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
156689
Výrobce
CONCORDE
Záruka
2 roční

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!