2 940 Kč

Similar available products

Rollei Marine UW2 pouzdro do vody, červená

Univerzální podvodní pouzdro
odolný proti vodě do 40 metrů
Široká kompatibilita

Vyprodáno

2 940 Kč

Podrobný popis

Univerzális Vízalatti tok Majdnem az összes kompakt digitális fényképezőgéppel kompatibilis 40 méter mélységig vízálló Ütésálló 1 méter magasságból leejtve Ellenáll a sósvíz káros hatásainak Műszaki jellemzők Több, mint 800 fényképezőgép modellhez használható Szabadalmazott dizájn Tükröződésmentes üveg a kiváló képekért A csomagolás tartalmazza a következőket: Vízálló fényképezőgép burkolat Különféle habszivacs/ szilikon betétek Állítható trigger Szilikagél tömítőanyag Szerszámok Nyak és csukló szíj Sablon ( fényképezőhöz illetszthető ) Használati útmutató, gyors üzembe helyezési útmutató, garancia
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
163417
Výrobce
ROLLEI
Záruka
2 roční
Kompatibilita
Univerzális
Voděodolnost
40 m

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!