259 Kč

Similar available products

Verbatim 8GB Micro pendrive, karibská modř

8 GB kapacita
váží pouze 1,2 g
Ultra malá velikost

Vyprodáno

259 Kč

Podrobný popis

A Micro USB-meghajtó könnyű és kompakt. Súlya 1,2 g, vastagsága mindössze 2,35 mm, de csak a mérete kicsi, a kapacitása nem! Öt élénk színben kapható: napsárga, eukaliptusz zöld, meleg rózsaszín, karibi kék és vulkanikus narancssárga (mindegyik 8 GB kapacitású, használatuk sokrétű és egyszerű). Könnyen áthúzhatja mappáit, fájljait. Fontos információ: A Micro USB-meghajtót a normál USB-portba kell behelyezni, de a Chip on Board technológia miatt felfelé fordítva kell betenni. Ha nem megfelelően helyezi be, a számítógép nem ismeri fel a meghajtót. 2 éves korlátozott Verbatim garancia. Kapacitás: 8 GB Legkisebb olvasási sebesség: 10 MB/sec Legkisebb írási sebesség: 4 MB/sec Súly: 1,2 g Méretek: 30 (H) x 2 (Ma) x 12 (Szé) mm
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
159081
Výrobce
VERBATIM
Záruka
2 roční
Kapacita
8GB GB

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!