5 711 Kč

Similar available products

Olympus VF-2 PEN elektronický hledáček, černý

Elektronický hledáček
Výklopná mechanika
Pro Olympus E-P2 fotoaparáty

Vyprodáno

5 711 Kč

Podrobný popis

Levehető elektronikus kereső Kiválóan alkalmas kis szögből történő fotózásra Fekete és ezüst színben kapható Dönthető mechanika Világos és kontrasztos a kép közepétől a szélekig A kifejezetten a tartozék csatlakozóhoz tervezett VF-2 tökéletes kiegészítője az E-P2 váznak. Az elektronikus kereső levehető, így maximális rugalmasságot biztosít. Mindemellett a dönthető mechanika (90 fokig) jóvoltából élvezhetővé válik a kis szögből történő fotózás. Másrészt az élességállítás rendkívül egyszerűen elvégezhető, mivel a VF-2 rendkívül világos és kontrasztos. Ellenőrzésképpen az elektronikus kereső még az exponáló gomb megnyomása előtt minden beállítást megjelenít, mint például az expozíció-kompenzáció, fehéregyensúly, képméret-arány stb. http://www.olympus.hu/consumer/21693_pen-camera_vf-2_22807.htm http://www.olympus.hu/consumer/images/products/VF-2__sideLe_Viewfinder_M.jpg
Úplný popis

Specifikace

Klíčové vlastnosti
Číslo zboží
163802
Výrobce
OLYMPUS
Záruka
2 roční

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!