Příklepové vrtačky (61)

Celkem: 61
Řazení

Výsledky: 61

Category

Příklepová vrtačka - Vysoká kvality pro domácí použití

Napadlo Vás už, že malým přemístěním, přeskupení nábytku můžete svůj domov zcela obnovit? Na drobné opravy, připevnění, budete rozhodně potřebovat spolehlivou vrtačku. Polička se může uvolnit, chybí jediný vrt a skříň už nestojí stabilně. Na tyto výzvy postačí vrtačka s hmotností sotva 3 kg. Můžete s ní provést profesionální a pohodlnou práci! Nedokážete si ani představit svůj víkend bez kutění? Stále si lámete hlavu nad tím, jak udělat svůj domov pohodlnějším? Pak bude příklepová vrtačka jednou z nejdůležitějších součástí kufříku s nářadím. A pokud kutilství přece jenom není vašim koníčkem, vrtačka i tak přijde vhod, protože v domě je vždy něco, co je třeba opravit.

S příklepovou vrtačkou můžete provést dokonalou práci, když je třeba vrtat do ytongu, cihly, dřeva a nebude problémem ani výzva vrtat do zdiva. Dnes se pro domácí použití vyrábějí stále lehčí přístroje se stále lepší ergonomií. S nimi lze o moc lépe sledovat průběh vrtání a rozhodněji usměrňovat nářadí. Pro příklepovou vrtačku téměř ani nejsou potřeba argumenty, protože její výkon nelze ničím nahradit.

Podívejte sa na širokou nabídku Extreme Digital, kde si k příklepové vrtačce můžete vybrat také originální kufřík nebo tašku.

Příklepové vrtačky se zvýšeným výkonem, pro domácí použití
Příklepová vrtačka je mnohostranný přístroj, navíc během jejího používání si můžete všimnou stále víc technologických zdokonalení a vylepšení: větší výkon a navzdory tomu nižší hmotnost. Vrtačky pro domácí použití se úspěšně přizpůsobili požadavkům: umožňují stále efektivnější a preciznější práci na různých površích. Pokud je slabý držák nástrojů, nebo je nesprávně upevněné sklíčidlo, okamžitě se to odrazí na vzhledu vrtu a na kvalitě práce. Rychlosklíčidlu příklepové vrtačky však můžete důvěřovat: je téměř zárukou správného vrtu - a umožňuje také rychlou výměnu nástroje. Je jedinečná při předvrtávání hladkých povrchů a vysloveně šikovná při šroubování šroubů. Výrobci našli pro kabelování ještě praktičtější řešení, a tak se nemusíte vzdávat výhod akumulátoru a mobility ani v případě kabelové vrtačky. Nikdy se však nestane, že se z nepozornosti přístroj vybije a Vy musíte celé hodiny čekat, abyste se mohli pustit do vrtání.

Na sádrokarton, dřevo, kov příklepovou vrtačkou - a čím na beton?
S výkonem příklepových vrtaček budete zaručeně spokojeni: efektivně pracují na různých površích Vašeho domova, ať už je to kov nebo dřevo. Produkty známých výrobců dokonce stačí přestavit na požadovanou funkci, protože stroj svůj výkon přesně přizpůsobí zadaným požadavkům. A tak nemusíte mít obavy, zda práci provádíte s vhodnými nastaveními.

Energie příklepu příklepových vrtaček se tedy výborně uplatní na plochách z ytongu, ze dřeva nebo kovu, a když je třeba připevnit sádrokarton, pro efektivní práci si také zvolte toto nářadí.

Díky čemu lze tento typ vrtačky tak mnohostranně používat? Praci ve skutečnosti vykonávají dva brusné kotouče. Kotouče se pohybují na sobě a tak dosáhnou toho typického pohybu, podle kterého můžete s jistotou určit, že máte dočinění s příklepovou vrtačkou: vykonává pohyb dopředu a dozadu. Je sice pravda, že mluvíme o vzdálenosti jen 1 - 3 mm, příklepová vrtačka získává sílu příklepu právě z ní. Čím větší počet obtáček má vrtačka, kterou si objednáte, tím „silnější“ stroj dostanete. U velmi přesných operacích Vám to může výrazně pomoct. Nezapomeňte však, že kvůli vysokým otáčkám může betonová plocha vrták snadno přehřát. Kvůli tomu pak nejen klesá výkon, ale může to způsobit i nenapravitelné škody na stroji. Příklepovou vrtačkou vrtejte do betonu vždy pomalu, postupně a opatrně. S betonem měkčí struktury si pravděpodobně poradí, ale pro tvrdší beton použijte raději vrtací kladivo. Z dlouhodobého hlediska to může být skutečná záruka Vaší příklepové vrtačky.

Takto vrtejte příklepovou vrtačkou
S příklepovou vrtačkou snadno vyřešíte i ty nejpřekvapivější výzvy v oblasti vrtání. Pro domácí použití je nejvhodnější mnohostranný přístroj - a příklepová vrtačka je v tomto téměř bezkonkurenční. Zvolte si tento typ, protože počet a směr otáček lze nastavit samostatně a tak bude práce rychlejší a snadnější. Budete moct za krátkou dobu a pohodlně provádět renovaci, montáže a vrty. Větší výkon příklepové vrtačky udělá i z Vás doma profesionála! Kutilství teď můžete rozvinout na nejvyšší úroveň!