Pily

Výsledky: 90

Pily - Mistrovská práce snadno

Moderní strojová pila spojuje výkon průmyslových nástrojů s přesností potřebnou k jemnému zpracování. To umožňuje, aby si zrekonstruoval svůj dům vlastníma rukama, z pěkného a trvalého výsledku bude mít každý radost. Elektrická strojová pila je lehká a praktická: pohodlně s ní můžeš pracovat na novém modelu letadla, ale i při rekonstrukci nábytku, nebo dekoraci koupelny. Ideální je pro kutilů, ale i práce kolem domu s ní můžeš snadno provést. Můžeš řezat přímo, vyřízni si obkladačku kruhové formy, pořež dřevo na zimní topení – najdi si pilu, která skutečně usnadní tvou práci. Rozmysli si, k čemu by si nejčastěji použil/a strojovou pilu, to ti pomůže rozhodnout se, se kterým typem by bylo vhodné něco podniknout. Cena pily nemusí být vždy kritériem pro správné rozhodnutí.

Pomocí strojních pil ze sortimentu Extreme Digital můžeš provést skutečně kreativní a kvalitní řezy. Vyber si výrobek, který skutečně usnadní tvou práci!

Rež přímo i volnou rukou

V mnoha případech lze materiál uříznutý s chybou několika milimetrů vyhodit. Pokud potřebuješ materiál uříznout přímočaře a v potřebném úhlu, použij kotoučovou pilu. Netáhne bokem ani v ruce nezkušeného uživatele. Můžeme pomocí ní provádět podélné i příčné řezy; ale můžeme řezat i pod úhlem až 60° pomocí zabudované posuvné vodící lišty a úhelníků.

S kotoučovými pilami sortimentu můžeš pracovat snadno: díky výhodněji uloženému těžišti se drží v ruce pohodlně, řeže se s nimi přesně i díky efektivnímu odsávání pilin. Nemusíme se obávat kvůli přetížení elektrického obvodu, protože většina těchto výrobků je vybavena přepěťovou ochranou. Přesnost kotoučové pily je nesrovnatelná: závěsy, lišty a nastavení úhlu umožňují abychom mohli provádět stále preciznější a přesnější práci s dřevěným nebo plastovým řezivem, nebo překližkovými deskami. Jen se zamysleme nad tím, že snížili dokonce i vibraci motoru, abychom mohli doma dosáhnout profesionální výsledek!

Těžkou práci snadno

Provedení strojové pily je vždy důležité. Pokud s ní vykonáváš jemné pohyby je stejně důležité, abys ji bezpečně držel/a, jako by si řezal/a větev stromu nebo připravoval/a dřevo na topení. Takto můžeš skutečně dosáhnout velký výkon, a snadnou se stává i těžší práce. Chvostvou pilou můžeš směle zaříznout do dřeva, kovu, ale dokonce i do hrubšího břevna. Zatímco si dokáže poradit i s tvrdým řezivem, díky optimální hmotnosti se neunaví ani tvá ruka.

Je skutečně přizpůsobena potřebám uživatele: listy pily lze rychle a snadno měnit, a to bez použití jiného nástroje. Doporučuje se vysloveně k těžším pracovním plochám, kde můžeme využít i silnější výkon motoru. Vyber si rychlost vhodnou pro práci s daným materiálem, a můžeš pracovat v celé délce listu pily. V sortimentu můžeš najít pily s aerodynamickou nebo gumovou rukojetí. Podívej se na další výhody produktů.

Pro široké a těžké řezivo používej tento nástroj

Pro široké řezivo se vyplatí zvolit si pilu, vyhotovenou speciálně pro takové účely, pro zvětšení výšky a šířky řezu. Pomocí funkce tahu mohou i kutilové velmi snadno zvládnout práci s masivním řezivem. Upevni řezivo kombinovanou svěrkou, která ho udrží ve vodorovném i svislém směru. Tak dokážeš řezat mnohem přesnější a profesionálnější. Z hlediska větší přesnosti může být velkou pomocí, pokud je strojová pila vybavena zabudovanou pracovní lampou, nebo kontrolovatelným vedením pily laserem. Prohlédni si pokosové pily, které si perfektně poradí s plastovým, nebo i s kovovým řezivem většího rozměru!

Pomocí ní můžeš být kreativní

Je praktická, a mimořádně snadno ji můžeš řídit na pracovním povrchu. Pokud rád rekonstruuješ dřevěné předměty výbavy svého domova, a kreativita je tvým koníčkem, budeš potřebovat, pilu, kterou můžeš snadno, kdykoliv a bez jakýchkoliv zvláštních příprav použít. Přímočarou pilu seženeš již za skutečně příznivou cenu. Vhodná je pro účely modelářství, pro jemné práce a dekorační účely. Díky bezpečnému vedení linie můžeš provádět přesné řezy, nezávisle na tom, zda řežeš rovně, v ohybu, nebo v kruhu. Pomocí přímočaré pily s větší základnou nebo gumovou rukojetí můžeš zvýšit přesnost a konečný efekt, protože s ní lze přesněji kontrolovat pohyb pily. Pomocí přímočaré pily prémiové kvality můžeš optimálně řezat nejen dřevěné, nebo plastové, ale i kovové povrchy.