Měřící přístroje (97)

Celkem: 97
Řazení

Výsledky: 97

Category

V této kategorii jsou následující značky: Berger, Blackanddecker, Bosch, Bosch professional, Dewalt, Einhell, Emos, Evotools, Extol, Fieldmann, Fortum, Kwb, Neo tools, No name, Realpower, Skil, Tovarna, Z-tools, Zomko

Měřicí přístroje byť i pro profesionální použití

Měřící přístroje jsou nezbytné pro přesné a rychlé měření. V nabídce Extreme Digital najdete všechno od digitálního úhloměru přes termodetektor, až po multi line laser.

Mezi měřicími přístroji stojí za zmínku nivelační přístroje. Nivelační přístroje umožňují dokonalé měření i v nejtěžším terénu. Tyto skvělé měřící přístroje jsou obrovskou pomocí v architektuře i ve stavebním průmyslu, ať už jde o jakýkoliv nivelační úkol. Kvalitní produkty jsou v každém případě vybaveny ochranným krytem, takže se nemusíte obávat, že by se v terénu, nebo třeba během přepravy poškodily.

Používání termodetektorů je stále rozšířenější, především díky tomu, že jsou tyto přístroje v prodeji už za skutečně výhodnou cenu, a že tato zařízení dokáží poskytovat spolehlivé údaje. Termodetektor dokáže vyhotovit teplotní snímek vnějších povrchů obytných nemovitostí, s jejich pomocí lze v zimě v topné sezoně určit body a plochy, odpovědné za tepelné ztráty. Tepelná izolace, jejíž základem je takovéto vědomé měření, pomáhá co nejoptimálněji zajistit energetickou účinnost Vaší obytné nemovitosti. Stojí za zmínku, že kontrolu termodetektorem lze použít i v případě používání klimatizace, pro vyhledání nedostatečně izolovaných ploch. Další oblast jejich použití je rychlé vyhledání tepelných mostů a míst se sklonem k tvorbě plísní. V každém případě je dobré zvolit si termodetektor se snadno interpretovatelnými ovládacími tlačítky a displejem.

Důležitou roli mezi měřícími přístroji hrají také takzvané liniové a křížové lasery. Tyto měřící přístroje jsou vhodné především ke kreslení vodorovných a svislých laserových linií, které slouží jako vynikající opěrný bod během různých prací. Pokročilá zařízení umožňují automatická nastavení, takže manuální kalibrace není potřebná. Tyto přístroje mají mimořádně širokou oblast použití. Pomyslete si jen na nejjednodušší úkol, pověsit obraz na zeď, nebo na tapetování... Liniové a křížové lasery jsou zároveň dokonale použitelné i pro složité průmyslové úkoly, ať už ve stavebním průmyslu nebo v jiné oblasti. Při výkonu přesné práce udělají liniové a křížové lasery skvělou službu.

V souvislosti s detektory kovu jistě každého napadne hledání pokladů, tyto přístroje však přijdou vhod i u mnohem všednějších úkolů. Tyto pokročilé přístroje znamenají pomoc i při hledání neželezných kovů. Dají se výborně použít při hledání vedení ve zdi, ať už je o elektrické vedení nebo plynovod. Použitím detektorů kovu se můžete vyhnout vážným nepříjemnostem, vždyť převrtání kabelu nebo potrubí nikdy nepřijde vhod. Detektory nové generace jsou schopné spolehlivě rozeznat magnetické a nemagnetické kovy a určit přesnou polohu hledaného předmětu. Některá pokročilá zařízení fungují nejen jako detektor, ale jsou vhodná i pro vyhledávání jiných materiálů, proto o těchto měřících přístrojích mluvíme jako o univerzálních detektorech. Tato zařízení jsou vhodná třeba i pro lokalizaci skrytých dřevěných ploch, můžete takto najít třeba skryté dřevěné nosníky, konstrukce.