Upozornění!

Informujeme Vás, že dne 16.10.2023. Extreme Digital Zrt. od 0:00 hodin ukončí své online komerční aktivity na stránkach edigital.cz. Poté již nebudete moci provádět objednávku na našem webu, ale do 15.11.2023 můžete stále přistupovat ke svému účtu a stahovat faktury. Náš zákaznický servis je k dispozici i po výše uvedené době na e-mailové adrese: [email protected]

Myslete zeleně!

 

Ochrana životního prostředí je pro nás klíčová, takže cílem našeho vývoje je minimalizovat dopady na životní prostředí. Za tímto účelem pracujeme s následujícími obalovými materiály:

  • Funkce obálek e-Green je uspokojit potřeby online obchodních oblastí. Jsou vyrobeny ze 100% pevného FSC® papíru, takže jsou plně recyklovatelné a biologicky rozložitelné. Vzhledem k tomu, že obálky jsou přizpůsobeny obsahu, nedochází ke zbytečnému použití materiálu také v obálce nejsou žádné prázdné nevyplněné oblasti. Tímto výběrem můžeme chránit životní prostředí a snížit ekologickou stopu doručování balíků.
  • Materiál tašky DuPont™ Tyvek® je odolný proti roztržení, prasknutí a vodě, přesto lehký, elegantní, flexibilní a 100% recyklovatelný. Díky roztažitelnému sáčku Tyvek® dorazí obsah balení neporušený.
  • Stretch fólie je odolnější proti roztržení a poškození, takže objednané produkty dorazí nepoškozené. Fólie také chrání objednaný produkt před prachem, vlhkostí a nečistotami a je také efektivním a ekologickým řešením.

 

Proč Extreme Digital podporuje ochranu klimatu?

Kromě kompenzace CO₂ věnuje Extreme Digital zvláštní pozornost zamezení emisí CO₂ a snižuje je na minimum, kdykoli je to možné. Snažíme se toho dosáhnout například optimalizací přepravních cest a procesů nebo používáním recyklovatelných obalových materiálů.