683 Kč

Similar available products

A4-Tech G4A-10SR Golden Sunrise bezdrátový notebook myš

1000dpi rozlišení
Optický snímač
USB přijímač

Vyprodáno

683 Kč

Podrobný popis

A4-Tech G4A-10SR lézer wless G-Cube Golden Sunrise notebook egér Garancia: 12 Hónap Ramiris szerviz Saját szerviz Megj.: Fehér-arany mintás, vezetéknélküli, MINI, lézeres, 1000 dpi, 4 gomb, 1 görgő, 2X button, hordtok, USB Csatlakozó Wireless: Van Csatlakozó Bluetooth: Nincs Csatlakozó PS/2: Nincs Technológia: Optikai Csatlakozó USB: Van Csatlakozó Infra: Nincs Kialakítás: Kétkezes Gomb + Scroll: 3+1 Felbontás (dpi): 1000.0000000 Elem típusa: 2db AAA Csatlakozó Vezetékes: Nincs Méret: Mini Szín: Fehér-arany mintával Az egérpad külön megvárásolható tartozék!
Úplný popis

Specifikace

Obecné
Číslo zboží
164596
Výrobce
A4 TECH
Záruka
2 roční
Citlivost
1 000 dpi
Počet tlačítek
4 db ks
Scroll (váleček)
van
Rozhraní
USB
Barva
arany, fehér
Klíčové vlastnosti
Extra
Bezdrátová technologie
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!