843 Kč

Similar available products

Alpha-Thomson ATD-28HD DVD přehrávač

USB vstup
SD/MMC/ MS čtečka karet
5,1 analogový audio výstup

Vyprodáno

843 Kč

Podrobný popis

ATD HD-28 asztali DVD lejatszo „h Lejatszhato mediak: DVD, CD, DVDˇÓR, DVDˇÓRW, CD-R, CD-RW „h Lejatszhato formatumok: Audio CD, DVD, Dvix, MPEG4, VideoCD, MP3, VCD, JPEG „h USB bemenet „h SD/MMC/MS kartyaolvaso „h Kimenetek: 1x HDMI, 1x SCART,S-Video, komponens, komopzit „h Digitalis audio kimenet koax es optikai is. „h 5.1 analog audio kimenet „h Sztereo audio kimenet „h Gyerekzar funkcio „h Tartozekok: Taviranyito, 2xAAA alkali elem, 3RCA A/V kabel „h EAN kod: 5999551060357
Úplný popis

Specifikace

Obecné
Číslo zboží
157138
Výrobce
ALPHA-THOMSON
Záruka
2 roční
Připojení
Koax, HDMI, S-Video, Euro-SCART, USB, komponentní video, kompozitní video, RCA

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!