3 100 Kč

Similar available products

Karcher MV 3 Premium Car Kit multifunkční vysavač

1400W příkon
17 litr nádoba
patronový filtr

Podrobný popis a charakteristika »
3 100 Kč

Vyprodáno

Podrobný popis

http://kepfeltoltes.hu/140220/k8_www.kepfeltoltes.hu_.png Parkolóállás és masszív kábeltartó a hálózati kábel biztos tárolásához Fúvó funkció: a szennyeződés és a lomb eltávolítása ahol a szívás nem lehetséges A hálózati kábel és minden tartozék kéznél van, és a készüléken tárolható Az új, 10 cm-el hosszabb markolat lehetővé teszi a kényelmesebb munkavégzést Lapos patronszűrő: nagyobb vízmennyiséghez, nedves-száraz porszívás szűrőcsere nélkül is lehetséges Rozsdamentes tartály Tökéletesített tartozékok! Az MV 3 Premium Car éppen olyan erős, mint a 1400 W-os porszívó , de csak 1.000 Watt az áramfogyasztása Csatl. teljesítmény 1.000 Watt Légmennyiség 68 l/s Vakuum 210 mbar Tartály 17 l Kábelhossz 4 m Alapfelszereltség: 2 x 0,5 m műanyag szívócső • 2 m gégecső • Fugafej • Padlófej klipfeltéttel: 2 gumi- és 2 kefefeltét • Patronszűrő • Papírporzsák Szívókefe puha sörtével Autófej Extra hosszú fugafej
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
292350
Výrobce
KARCHER
Záruka
2 roční

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!