Smart hodinky (254)

Celkem: 254
Řazení

Výsledky: 254

Category

V této kategorii jsou následující značky: Acme, Amazfit, Apple, Canyon, Colmi, Denver, Fitbit, Garett, Garett electronics, Garmin, Haylou, Honor, Huawei, Imilab, Imoo, Media-tech, Mobvoi, Myki, Noerden, Poco, Realme, Reflex active, Samsung, Ticwatch, Vivamax, Vivax, Withings, Xiaomi, Xplora

Chytré hodinky jsou následující generací

S rozvojem techniky se dostává na trh stále více elektronických zařízení. Zatímco před několika lety se ještě považováno za zázrak, když měl někdo mobilní telefon s dotykovým displejem, dnes se už sotva můžeme setkat s člověkem, který by smartphone neměl. Přestože chytré hodinky ještě nedobyli tak velký prostor, jejich stále dokonalejší verze pomalu také vnikají do našeho každodenního života. Ale proč si koupit chytré hodinky? A k čemu vlastně slouží? A jaký typ si máme přesně zvolit? Na základě níže uvedených kritérií najdeme odpověď na tyto otázky.

K čemu jsou dobré chytré hodinky?

Chytré hodinky slouží vlastně jako doplněk k našemu smartphonu. Pomocí nich si můžeme přečíst notifikace a zprávy, aniž bychom si museli vybrat smartphone. To je jejich základní funkce. Kromě toho jsou vybaveny nespočtem užitečných funkcí, které usnadní naše všední dny. Vyvinuté chytré hodinky nás nejen informují o notifikacích a zprávách, ale nám je i ve skutečnosti zobrazí. To znamená, že pokud dostaneme například e-mail, můžeme ho přečíst přímo na displeji hodinek. Kromě toho můžeme pomocí nich přijímat nebo uskutečňovat hovory, poslouchat hudbu, nebo nás dokonce pomáhají udržovat ve formě, pomocí fitness aplikací.

Kompatibilita

V případě, že si chceme koupit chytré hodinky je nejdůležitější, abychom se přesvědčili, zda jsou kompatibilní s naším smartphonem. Přestože výrobci neustále rozšiřují seznam podporovaných smartphonů, existují přístroje, které lze používat pouze ve spojení se smartphonem stejné značky a typu.

Personalizované funkce

Ne všechny chytré hodinky jsou vybaveny všemi výše uvedenými funkcemi. Právě proto si před výběrem v každém případě musíme ujasnit, které z nich budeme potřebovat, abychom koupili vyhovující výrobek. Pokud například denně vyřizujeme více telefonních hovorů, musí být zařízení vybaveno mikrofonem a reproduktorem. Reproduktor je vhodný i pro poslech hudby. Ke sportovnímu životnímu stylu si vyberme hodinky s krokoměrem, a monitorem srdečního rytmu, a pokud je chceme nosit i při extrémních podmínkách, můžeme si vybrat i chytré hodinky odolné proti vodě, prachu a nárazům. Existují i ​​chytré hodinky se slotem pro SIM kartu. V případě používání takových hodinek není nutná synchronizace se smartphonem. Některé hodinky jsou schopny připojit se na bluetooth sluchátka, proto s nimi můžeme diskrétně telefonovat.

Operační systém moudrých hodinek

To co chytré hodinky dokáží, závisí ve velké míře na tom, jaký operační systém používají. Každá platforma má různé aplikace, proto pokud víme, že hodinky používají systém Android, nebo právě Pebble, si už můžeme vytvořit představu o tom, jak fungují.

Chytré hodinky jako šperk

Nezávisle na tom, jakými funkcemi jsou chytré hodinky vybavené, jsou to přece jen hodinky, které jsou vlastně šperkem. Proto se nemůžeme vyhnout ani otázce designu. Většina chytrých hodinek je mnohem větší než klasické náramkové hodinky, ale i tyto mohou být skutečně stylové.

Výdrž baterie

Nakonec je také důležité vzít v úvahu, s jakou intenzitou budeme hodinky používat. Je to podstatné hlavně z pohledu pohotovostní doby. Vzhledem k poměrně malému rozměru nelze používat baterie větších rozměrů, proto je pohotovostní doba chytrých hodinek průměrně maximálně 3 dny. V případě intenzivního používání se tato doba může zkrátit i na jediný den. A to je skutečně nepříjemné, když si člověk musí každý den nabíjet hodinky. Abychom se tomu vyhnuli, vyberme si raději o něco větší hodinky se silnější baterií, pokud víme že je budeme intenzivně používat, nebo méně chytré hodinky s baterií, která zajistí nepřetržité fungování i po několik měsíců.

Extreme Digital nabízí široký sortiment různých chytrých hodinek. Vyber si některé z nich, aby se moderní životní styl stal jednodušším, a přitom si zachovej styl a buď trendy!