Smart hodinky (438)

Celkem: 438
Řazení

Výsledky: 438

Category

V této kategorii jsou následující značky: 59s, Amazfit, Apple, Asus, Baseus, Cameron sino, Cellect, Enkay, Fitbit, Fossil, Garett electronics, Garmin, Gigapack, Hoco, Honor, Huawei, Mobvoi, Mybandz, Myscreen, Nillkin, Noerden, Oppo, Samsung, Sgp, Swimovate, Synco, Tactical, Ticwatch, Withings, Xiaomi

Co je dobré vědět o chytrých hodinkách...

Chytré hodinky jsou dodnes méně známým zařízením a tak jsou i méně rozšířené. Převážná část jejich funkcí nějakým způsobem souvisí s chytrým telefonem a tak o nich lze mluvit především jako o doplňku telefonů. Samozřejmě to neznamená, že by chytré hodinky neměly své samostatné funkce, nutno však říct, že jejich plné využití je možné jenom s použitím chytrého telefonu. Obecně lze říct, že chytré hodinky vyšší cenové kategorie mají výraznější počet samostatných funkcí, ale už i lacinější zařízení lze široce využít.

K čemu lze chytré hodinky použít?
Možnosti použití chytrých hodinek jsou díky neustálým inovacím stále širší, takže je prakticky nemožné vyjmenovat všechny dostupné funkce a možnosti použití. Většinou však využíváme základní funkce, které ulehčují naše všední dny. Jednou z nejčastěji používaných funkcí je monitor aktivit a používání upozornění. Chytré hodinky, te je vlastně miniaturní diář na zápěstí, který poskytne obrovskou pomoc v organizování vašeho času. Zpracování informací je řádově jednodušší a pohodlnější, než zapisování do klasického diáře, ale je to i pohodlnější řešení, než klasické mobilní aplikace.

Chytré hodinky mohou být skvělým pomocníkem i pro sport a jiné fyzické aktivity. Dnes už je k dispozici několik druhů fitness náramků - chytré hodinky jsou jejich alternativou, schopnou téměř beze zbytku nahradit tyto pomůcky. Pomocí chytrých hodinek můžeme měřit počet kroků, tep nebo třeba zrychlení, ale s použitím různých kalkulátorů dokáží i počítat množství spotřebovaných kalorií. Pomocí chytrých hodinek můžete během každého tréninku sledovat svoji fyzickou aktivitu, a tak si sestavit efektivnější tréninkové programy. Schopnost chytrých hodinek pozorovat fyziologické účinky lze využít nejen pro sportování, ale i pro ochranu zdraví. Můžete jednoduše sledovat příjem vody a kofeinu, ale sledováním příjmu třeba i jiných živin můžete udělat mnoho pro uvědomělé stravování. Chytré hodinky jsou vždy „poruce“ a tak je jejich používání skutečně praktické a zároveň poskytuje maximální pohodlí. Mimoto je můžete výborně použít ke sledování počasí, geolokaci, přehrávání hudby.

Na co se zaměřit při výběru?
Především se musíte rozhodnout, z jaké cenové kategorie si chcete vybírat. Pro chytrá zařízení je charakteristická široká cenová paleta, výjimkou nejsou ani chytré hodinky. Nejlevnější zařízení jsou k dostání už na několik málo tisíc forintů, jejich výbava a znalosti jsou však velmi skromné. Chytré hodinky střední cenové kategorie zpravidla uspokojí požadavky, které jsou na ně kladeny. Chytré hodinky, patřící do nejvyšší cenové kategorie, zpravidla disponují nadstandardní hardwarovou a softwarovou výbavou a tak jejich volbu doporučujeme zejména v případě, když chcete využít všechny jimi nabízené možnosti.

Při výběru chytrých hodinek nesmíte zapomenout ani na otázku kompatibility. Chytré hodinky jsou obvykle schopny komunikovat s daným operačním systémem, proto obecně lze říct, že je dobré si vždy vybrat hodinky odpovídající telefonu. Je vhodné věnovat pozornost i tomu, jaké mají chytré hodinky tlačítka. Mnozí dávají přednost dotykovým hodinkám, jiní mají raději klasická tlačítka. Každý si podle svého vkusu a zvyklostí může vybrat typ, který je mu sympatický.