9 689 Kč

Similar available products

Philips DCD8000 iPod dokovací Micro Hi-Fi věž

2 x 80 W
Dolby Digital zvukový systém
iPhone, iPhone 3G, iPhone 3G, iPhone 4 kompatibilní

Vyprodáno

9 689 Kč

Podrobný popis

Mikro torony-MP3-CD zene lejátszás; "D" osztályú erősítő; USB-n csatlakoztathatóság; ClariSound, Dinamikus mélyhangkiemelés, Magas és mély hangkiemelés; 2x80 W RMS/ 2x160W teljesitmény; ébresztő óra és elalvás kiakpcsoló; digitális tuner 20 állomással; Üvegszálas mélyhangszóró a természetes hangvisszaadásáért, alumínium készülékház; hifi dóm magashangszóró a részletgazdag és természetes hangzásért, D osztályú digitális erősítő a minőségi hanghatás érdekében; Aranybevonatú hangszóró- csatlakozó a legjobb minőségű jelátvitel érdekében, Hátoldali csatlakozók: HDMI kimenet, Kompozit video (CVBS) kimenet, Digitális koaxiális kimenet, AUX-bemenet, FM antenna, Bal és jobb oldali hangsugárzók, Vonalkimenet, MP3 Link; Elülső csatlakozók: USB 2.0; Adathordozók lejátszása: DVD, DVD-Video, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, DivX Ultra, Video CD/SVCD, USB flash meghajtó, Bármely iPhone/ iPod / iPad készülék dokkolása
Úplný popis

Specifikace

Obecné
Číslo zboží
158471
Výrobce
PHILIPS
Záruka
2 roční
Kategorie
Audio přehrávač
Výkon
160 W W
Tuner
RDS
Dálkový ovladač
van
Rozměr
-
Hmotnost
-
Přehrávání
Kazetový magnetofon
nincs
CD přehrávač
van
Podporované formáty
CD-R, CD-RW, MP3, WMA, DVD, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, DVD-Audio, DVD-RAM, JPEG, CD, AAC
Klíčové vlastnosti
Equalizer
van
Dynamické zvýraznění basů (Bass Boost)
van
Reproduktory
2-cestný
Extra funkce
iPod připojení, HDMI konektor
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!