305 Kč

Similar available products

Hama TH-300 Projekční meteorologická stanice

měření teploty a vlhkosti
předpověď počasí
aktuální čas lze promítat na zeď

Vyprodáno

305 Kč

Podrobný popis

Termékjellemzők: elektronikus időjárás állomás hőmérséklet és páratartalom mérés, időjárás előrejelzés és óra/naptár funkciókkal az aktuális idő a készülékbe épített projektor segítségével a falra vetíthető hőmérséklet kijelzés 0-tól +50 fokig választható Celsius és Fahrenheit kijelzés páratartalom kijelzés 20%-99% memória a minimum és maximum értékekre időjárás előrejelzés szimbólumokkal (napos, enyhén felhős, felhős, esős) pontos idő kijelzés 12/24 órás kapcsolási lehetőséggel ébresztő óra és naptár funkció tápellátás 2db LR03 elemről vagy AAA akkumulátorról http://www.hama.hu/go/reszlet/4925/0/0/106997/Idojaras_allomas_TH-300/
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
162208
Výrobce
HAMA
Záruka
2 roční
Vnější jednotka
nincs
Vnější měřicí interval
-
Vnitřní měřicí rozsah
0°C - +50°C
Napájení zdroje
AAA, LR03
Další funkce
falra vetíthető óra, funkce kalendáře, pontos idő kijelzés, választható mértékegység (C°, F), funkce budík
Rozměr
-
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!