421 Kč

Similar available products

Hama EWS-170 meteo stanice

zobrazení venkovní a vnitřní teploty
rozsah do 30 metrů
hodiny, kalendář, alarm

Vyprodáno

421 Kč

Podrobný popis

Termékjellemzők: két részes elektronikus időjárás állomás kültéri/beltéri hőmérséklet mérés és óra/naptár funkciókkal hatótávolság max. 30 méter, 433 MHz falra akasztható vagy vízszintes felületre állítható belső hőmérséklet kijelzés 0-tól +50 fokig külső hőmérséklet kijelzés: -20-től +50 fokig választható Celsius és Fahrenheit kijelzés memória a minimum és maximum értékekre pontos idő kijelzés 12/24 órás kapcsolási lehetőséggel naptár és ébresztőóra funkciók tápellátás 4db AAA elemről vagy akkumulátorról http://www.hama.de/00092654/hama-ews-170-electronic-weather-station-black
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
176201
Výrobce
HAMA
Záruka
2 roční

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!