597 Kč

Similar available products

Hama EWS-120 meteo stanice

zobrazení venkovní a vnitřní teploty
měření vlhkosti
Předpověď počasí

Vyprodáno

597 Kč

Podrobný popis

Termékjellemzők: két részes elektronikus időjárás állomás hőmérséklet és páratartalom mérés, időjárás előrejelzés és óra/naptár funkciókkal hatótávolság max. 30 méter, 433 MHz az aktuális idő a készülékbe épített projektor segítségével a falra vetíthető belső hőmérséklet kijelzés 0-tól +50 fokig külső hőmérséklet kijelzés: -10-től +50 fokig választható Celsius és Fahrenheit kijelzés páratartalom kijelzés 20%-95% memória a minimum és maximum értékekre időjárás előrejelzés szimbólumokkal (napos, enyhén felhős, felhős, esős) pontos idő kijelzés 12/24 órás kapcsolási lehetőséggel ébresztő óra és naptár funkció tápellátás 4db LR03 elemről vagy AAA akkumulátorról http://www.hama.hu/go/reszlet/4926/0/0/106994/Idojaras_allomas_EWS-120/
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
162210
Výrobce
HAMA
Záruka
2 roční
Vnější jednotka
van
Vnější měřicí interval
-10°C - +50°C
Vnitřní měřicí rozsah
0°C - +50°C
Napájení zdroje
AAA, LR03
Další funkce
falra vetíthető óra, LCD osvětlení, funkce kalendáře, pontos idő kijelzés, időjárás változás előrejelzése, választható mértékegység (C°, F)
Rozměr
-
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!