2 371 Kč

Similar available products

LEGO CITY - Policejní stanice (7498)

Doporučený věk: 6-12 let
počet kusů: 783
počet figur: 6

Vyprodáno

2 371 Kč

Podrobný popis

LEGO Rendőrkapitányság Akadályozd meg, hogy a rabok elmeneküljenek a rendőrőrkapitányságról a csatornán keresztül! Nem jutnak messzire gyalog! Használd a rendőrautót, hogy visszahozd őket. Zárd a bűnözőket a cellába! Rakd a rendőrségi járművet a garázsba. Landolj a helikopterrel a tetőn. Állítsd helyre a közrendet. 6 minifigurát tartalmaz: 4 rendőrt, 2 rablót és rendőrkutyát. 3 járművet tartalmaz: rendőrautó, rabszállító és motor. Kiegészítők: bilincs, feszítővas, "wanted" poszter. Az épületben található: kutyaól, kihallgató szoba, arckép készítő terem, titkos rekesz. A rendőrkapitányság 25 cm magas és 38 cm széles. http://www.220lego.hu/Rendorkapitanysag+7498
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
158176
Výrobce
LEGO
Počet dílků (ks)
783 db
Počet figurek (ks)
6 db
Od kolik let?
6
Do kolik let?
12

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!