2 519 Kč

Similar available products

V900-B1 GSM MMS bezdrátová alarm sada

Infra LED noční vydenie
tlačítko "Panika"
autoamtické odeslání fotek přes MMS

Vyprodáno

2 519 Kč

Podrobný popis

V900-B1 típusú MMS kamera szett utódja, a műanyagházas távirányító helyett fémházas távirányítókkal kerül forgalomba, változatlan dobozméretekkel és logisztikai adatokkal, de megújított színes dobozban. Maximum 15db SA-IR01 mozgaserzekelövel kiegeszithetö * A GSM kameraval orzott terulet a beepitett mikrofon segitsegevel lehallgathato. * 2 darab taviranyitoval, panik kapcsoloval, AC adapterrel * Tavvezerles GSM telefonnal * Mozgaserzekeles eseten felveteleket keszit es MMS fotot tovabbit a programozott telefonszamokra vagy e-mail cimre! * Infra LED ejjellato kameraval, 24 oras folyamatos megfigyeles. KIEGESZIT.: VEZETEK NELKULI GSM MMS KAMERA RIASZTO RENDSZER V900-B1 * Lithium akkumulatorral aramkimaradas eseten valtozatlan uzemeltetes. * SIM-kartya beillesztesekor a kamera azonnal m.kodesre kesz. * PANNON, WESTEL & VODAFON mobilszolgaltatok SIM kartyajaval hasznalhato.
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
155523
Výrobce
GLOBAL
Záruka
2 roční
Typ
senzor pohybu
Charakteristiky
Telefonról programozható
Příslušenství
Távirányító, síťový adaptér, senzor pohybu

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 /1 Hodnocení
5 hvězdiček
1
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!