607 Kč

Similar available products

Varta Easy Energy Pocket nabíječka + 4db 2600mAh Ready2Use před nabitá

doba nabíjení: 7-11 hodin
kompaktně provedení
LED signalizace nabíjení

Vyprodáno

607 Kč

Podrobný popis

A Varta új Easy Energy Pocket töltője kicsi és praktikus, használata pedig roppant egyszerű. A töltő kb. 7-11 óra alatt újratölt 2 vagy 4 darab AA vagy AAA méretű akkumulátort. A biztonsági időzítő megakadályozza az akkuk túltöltését, ezzel biztosítva azoknak hosszú élettartamot. A töltést akkupáronként LED jelzi. A minőséget és a megbízhatóságot jól jellemzi a termékre biztosított 3 év garancia. Kb. 7-11 órás töltési idő 3 év garancia Könnyű használat Kicsi és barátságos megjelenés 2/4 AA vagy 2/4 AAA akku éjszakai töltése Időzítés: 15 óra -> nincs tültöltés Cellapáronkénti LED kijelzés Töltőáram: AAA akkuk: 80mA / AA akkuk: 180mA
Úplný popis

Specifikace

Obecné
Číslo zboží
251065
Výrobce
VARTA
Záruka
3 roční
Rozměr
AAA, AA
Příslušenství
akkumulátor
Doba nabíjení
7-11 hodin hodina

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!