BOSCH sekačky (4)

Celkem: 4
Řazení

Výsledky: 4

Category

Sekačky Bosch

Pokud chcete vytvořit pěknou zahradu, elektrická sekačka Bosch k tomu bude skvělou pomůckou. Výrobce použil mnoho zlepšení, díky kterým je používání jeho strojů ještě pohodlnější a bezpečnější. Navzdory vysoké technické úrovni lze o cenách sekaček Bosch mluvit jako o vysloveně nízkých a tak představují skvělou volbu pro každého, kdo hledá přístroj za dostupnou cenu, s vynikajícím poměrem ceny a hodnoty.

Při projektování sekaček Bosch byla nejdůležitějším hlediskem použitelnost a pohodlí. Za tímto účelem byl vypracován takzvaný Ergoflex systém, který v podstatě stanovuje ergonomické vypracování strojů. Díky inovativnímu projektování je manipulace se stroji mnohem snažší a držení těla mnohem zdravější. Už se nemusíte se obávat, že sečení přeruší bolesti zad. Pokročilé ergonomické provedení by samo o sobě nestačilo, kdyby sekačky Bosch nevykonávali efektivní práci. Moderní stroje posečou trávu až po okraj trávníku, takže práce je rychlejší a důkladnější. Tyto sekačky umožňují provést důkladnou práci i na těžko přístupných místech; kam s klasickou sekačkou dosáhnete, tam se sekačkou Bosch dosáhnete zaručeně!

Výrobce věnoval zvýšenou pozornost také tomu, aby v sekačce pracoval dostatečný zdroj síly. Moderní sekačky Bosch jsou vybaveny motorem Powerdrive, díky kterému si poradíte i s příliš silným podrostem. Ať už je to poměrně těžký terén, nebo rovný trávník, díky svému silnému motoru sekačka Bosch nezná překážky. To vše doprovází nízká hmotnost, poskytující při práci nevšední komfort. Také přemísťování sekaček je snažší a pohodlnější, než kdykoliv předtím, protože moderní sekačky Bosch mají vestavěné rukojeti. Ještě pohodlnějšímu a jednoduššímu přemísťování slouží také sklopná rukojeť, která mimochodem usnadňuje i uskladnění sekačky.

V nabídce sekaček Bosch najdete v především elektrické stroje. Sekačky na elektrický a benzínový pohon se liší v několika vlastnostech, které je dobré poznat. Sekačky na elektrický pohon mohou být ideální volbou, pokud je chcete používat na malé ploše; v malé zahradě, na dvoře tedy udělají stroje na elektrický pohon skvělou službu. Důležitým hlediskem je, že jsou mnohem méně hlučné, než jejich benzínové protějšky, takže sekáním trávy nebudete rušit sousedy. Nemusíte se babrat dolíváním benzínu a oleje, faktem však je, že zas musíte za sebou tahat kabel. Pokud se dokážete spřátelit s těmito drobnými nepříjemnostmi, pak pro vás může být sekačka na elektrický pohon dokonalou volbou. Sekačky Bosch se svým vynikajícím poměrem ceny a hodnoty si pozornost rozhodně zaslouží!