6 147 Kč

Similar available products

Nespresso-Delonghi EN520R Lattissima kapslový kávovar, vášnivá červená

tlak 19 bar
intuitivní systém
nastavitelná podtácky

Vyprodáno

6 147 Kč

Podrobný popis

Latissima EN 520 R szenvedélyes vörös kapszulás kávéfőző o Egyetlen gombnyomással készíthető Espresso, Lungo, Cappuccino és Latte Macchiato o Tisztítógomb a tejes receptek után o Mosogatógépben elmosható tejhabosító rendszer o Intuitív rendszer, amely figyelmeztet a vízkőmentesítésre o Állítható csészetálca különféle méretű csészékhez o Kábeltárolóval szabályozható kábelhossz o 19 bar nyomású szivattyú; hőtárolós melegítőrendszer kávé és tejhab készítéséhez o Automatikus kikapcsolás - o Méretek: H: 16,5 cm M: 24 cm SZ: 30 cm
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
161977
Výrobce
DELONGHI
Záruka
2 roční
Typ
Nespresso kapszulás kávéfőző
Výkon
1300 W W
Objem nádoby na vodu
0,9 l
Kapacita
1 csésze
Barva
červená
Podrobný popis výrobku

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!