251 Kč

Similar available products

Hunters Trophy PC hra

Platforma: PC
Žánr: Akce
Vydavatel: Activision

Vyprodáno

251 Kč

Podrobný popis

Rail Simulator http://www.electronicarts.hu/Games/11759,pc/ Ez az a játék, amire a vonatok szerelmesei vártak! A Rail Simulator a legvalósághűbb szimulációt nyújtja a PC-n, ezen felül a legjobb eszközöket, hogy megalkothasd a saját vasútvilágodat. A szimuláció központi témája az volt, hogy további lehetőségekkel bővíthető legyen a játék. A Rail Simulátorban új utakat, vasúti gördülőállományokat és küldetéseket hozhatsz létre egyszerűen. A lelkes vonatrajongók örömére lehetőség van saját útvonalak létrehozására. A Rail Simulator tartalmaz egy szerkesztőt, amivel új környezetet alkothatsz. Az eszköz tervezésénél az egyszerűséget szem előtt tartottuk, így az általad készített tartalom könnyen megosztható a barátaiddal.
Úplný popis

Specifikace

Číslo zboží
160510
Výrobce
JAM AUDIO
Vydavatel
Activision
Žáner
akční
Klasifikace věkové hranice
12+

Názory zákazníků o produktu

Průměrné hodnocení produktu

5 hvězdiček
0
4 hvězdičky
0
3 hvězdičky
0
2 hvězdičky
0
1 hvězdička
0

Jiní si kupovali i tyto!

Mimořádná záruka Standard

Záruka se poskytuje na nepředvídatelné chyby součástky zařízení, vzniklé v důsledku trvalé vnitřní vady po vypršení záruční doby výrobce, a to v případě použití v souladu s určeným účelem použití. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění.

 

 

Mimořádná záruka Premium

 

 

Rozšířená verze Záruky Standard, poskytuje se po vypršení záruční doby výrobce kromě technických chyb i na poškození v důsledku nehod. V rámci zvoleného pojistného období na základě podmínek pojištění. Pokud bys chtěl mít pojištění např. na rozbití chytrého telefonu, využij tuto možnost!