Dodání na přejímací body (Zásilkovna)

 

Pokud si zvolíte platbu na dobírku pri převzetí tato služba bude zpoplatněna částkou 29,- Kč.

 

 

Doručení na předávací bod společnosti Zásilkovna.cz si můžete zvolit při vytváření objednávky v případě, že rozměry a váha Vámi objednaného produktu / produktů nepřesahují určité hodnoty. Dopravní náklady jsou v tomto případě 100,- Kč (včetně DPH).

 

 

Parametry standardních zásilek:

Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. Zásilka o rozměrech 50 × 40 × 30 cm)
Minimální rozměry: 10 x 7 x 1 cm
Maximální výška dobírky: 17.000 Kč

Seznam přejímacích bodů najdete po kliknutím zde.

Po odeslání zásilky z našeho centrálního skladu, Vás budeme informovat ve formě automaticky generovaného e-mailu. Po doručení a uskladnění na předávacím bodě Vás bude kontaktovat z vámi zvoleného bodu ve formě sms zprávy a e-mailu s heslem. Toto heslo je potřebné pro vyzvednutí Vaší zásilky z daného předávacího bodu.

Zásilku můžete po odeslání sledovat kliknutím zde.

Po obdržení Vaší zásilky na předávací bod, máte možnost zásilku převzít do 7 pracovních dnů ode dne oznámení o doručení. Po tomto termínu bude zásilka automaticky odeslána zpět do našeho centrálního skladu a objednávka bude stornována. Pokud nestíháte vyzvednout Vaši zásilku ve výše uvedeném termínu, máte možnost prodloužit uložení vaší zásilky. Stačí, abyste na výše uvedeném odkazu který je určen ke sledování zásilky, zadali číslo Vaší zásilky, a prodloužení uložení je možné přímo přes webovou stránku společnosti Zásilkovna, z pohodlí domova.

Uložení balíku na předávací bod je vhodné pro ty, který se nezdržují na doručovací adrese, nebo pro ty, kteří se neradi přizpůsobují kurýrovi.

 

V případě, že balík nesplňuje některou z výše uvedených podmínek, nebude možné při odesílání objednávky zvolit doručení na                                                                                                předávací bod.

Doručený výrobek si můžete rozbalit a zkontrolovat přímo na pobočce, a v případě, že je zboží poškozeno, ho můžete hned vrátit zpět.

Z 21 lidí ji považovalo za užitečnou 11

Související otázky a odpovědi